Yhteystiedot

Mistä löydät meidät?

Alma Talent Events
Alvar Aallon katu 3c
00100 Helsinki

Katso kartalta

Asiakaspalvelun yhteystiedot

Puhelin: +358-(0)20 442 4110
Sähköposti:
events.asiakaspalvelu@almamedia.fi

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa
etunimi.sukunimi@almamedia.fi

Puhujille ja kouluttajille

Etsimme jatkuvasti huippuasiantuntijoita pitämään koulutuksiamme ja puhujiksi tapahtumiimme.

Koulutuksiin liittyen ota yhteyttä Miia Vanniseen, miia.vanninen@almamedia.fi
Tapahtumiin liittyen ota yhteyttä Hanna Heikkiseen, hanna.heikkinen@almamedia.fi

Sähköinen laskutus

Alma Talent Oy
Verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj
Verkkolaskutusosoite: 003708692881
Välittäjätunnus: BAWCFI22

PDF-muotoiset laskut
ostolaskut@almamedia.fi

Paperilaskut

Alma Talent Oy
PL 900
33101 TAMPERE

 

Johto

Hanna Heikkinen

myyntijohtaja
tapahtumaliiketoiminta
040 342 4571

hanna.heikkinen@almamedia.fi

Tuomas Korhonen

Asiakkuusjohtaja
+358403424310

tuomas.korhonen@almamedia.fi

Titi Kesälahti

Avainasiakaspäällikkö
050 301 5904

titi.kesalahti@almamedia.fi

Nina Pulliainen

Avainasiakaspäällikkö
0505482477

nina.pulliainen@almamedia.fi

Terhi Haapanen

Myynnin Trainee
050 351 7680

terhi.haapanen@almamedia.fi

Jussi Similä

Myynnin Trainee
0504380802

jussi.simila@almamedia.fi

Tiina Salminen

Sisältöpäällikkö
0403424579

tiina.salminen@almamedia.fi

Sini Mäkinen

Sisältöpäällikkö
0403424559

sini.makinen@almamedia.fi

Jaakko Tuuli

Vastaava sisältöpäällikkö
0403424551

jaakko.tuuli@almamedia.fi

Elina koskinen

Markkinointisuunnittelija
050 435 9583

elina.koskinen@almamedia.fi

Katri Rytkönen

Tapahtumakoordinaattori
040 342 4572

katri.rytkonen@almamedia.fi

Antti Luminainen

Tapahtumakoordinaattori
050 576 0607

antti.lumiainen@almamedia.fi

Tihana Biga

Tapahtumakoordinaattori
040 342 4577

tihana.biga@almamedia.fi

Yritysseminaarit ja -koulutukset

Miia Vanninen

myyntijohtaja
seminaari- ja koulutusliiketoiminta
040 342 4553

miia.vanninen@almamedia.fi

Kirsi Antola

Vastaava sisältöpäällikkö, Yritysseminaarit
040 342 4552

kirsi.antola@almamedia.fi

Salla Korhonen

Vastaava koulutuspäällikkö,
Lakikoulutukset
040 342 4728

salla.korhonen@almamedia.fi

Johanna Järvelä

Sisältöpäällikkö
050 438 0859

johanna.jarvela@almamedia.fi

Marianne Peltola

Sisällöntuottaja
050 597 6344

marianne.peltola@almamedia.fi

Ann-Marie Söderholm

Koulutuspäällikkö,
Lakikoulutukset
050 570 4957

Ann-Marie.Soderholm
@almamedia.fi

Johanna Hirvi

Koulutuspäällikkö,
Lakikoulutukset
050 303 0808

johanna.hirvi@almamedia.fi

Enni Kuitunen

Markkinointipäällikkö
040 342 4541

enni.kuitunen@almamedia.fi

Suvi Tanhua

Markkinointisuunnittelija
046 923 6801

suvi.tanhua@almamedia.fi

Leena Kalaoja

Asiakkuuspäällikkö
050 528 6956 

leena.kalaoja@almamedia.fi

Minna Hirvonen

Asiakkuuspäällikkö
045 630 5859

minna.hirvonen@almamedia.fi

Annu-Liina Märsynaho

Asiakkuuspäällikkö
040 342 4566

annu-liina.marsynaho
@almamedia.fi

Riina Pakarinen

Asiakaspalvelupäällikkö
040 342 4597

riina.pakarinen@almamedia.fi

Inka Kovanen

Koulutuskoordinaattori
040 342 4576

inka.kovanen@almamedia.fi

Ella Jyrkinen

Koulutuskoordinaattori
040 544 3856

ella.jyrkinen@almamedia.fi

Mervi Pirilä

Koulutuskoordinaattori

050 351 6717

mervi.pirila@almamedia.fi

Salla Kortesoja

Tuotanto-AD
050 330 9285

salla.kortesoja@almamedia.fi

Raija Alapartainen

Office Coordinator
050 520 5131

raija.alapartanen@almamedia.fi

Terhi Valtomäki

Office Coordinator
050 520 5189

terhi.valtomaki@almamedia.fi